Geleceğe Birlikte

Biz Kimiz ?

Biz Kimiz ?

İÇİNDE ASRIN VAR; planlı ve hedefe yönelik hareket edip, yurtiçi ve uluslararası trendleri her yönüyle dikkate alırken, kendi trendlerimizi yaratmak ve bu ideallerimizi gerçeğe dönüştürmektir.

Günümüzde yaşanan yoğun rekabet ortamında başarılı şirketlerin dayandığı temel nokta budur.

İnsanı merkeze alarak gerçekleştirdiğimiz dönüşümle çalışan deneyimine odaklanıyor; eşitlik, dayanışma, çağdaşlık ve yaşam boyu gelişim değerlerinin üzerine inşa ettiğimiz yenilikçi bir insan kaynakları perspektifiyle hareket ediyoruz.

ASRINLI OLMAK; Çalışanların ve şirketin topluma ve ülke ekonomisine katkıda bulunmasını destekler; dürüst, açık ve tutarlı davranarak iş ahlakı ve disiplinine uygun davranıp örnek olmaktır.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK
Gelecege emin adımlarla ; İş, insan, dünya ve toplumsal meseleleri birlikte ele almayı ve iş birlikleri aracılığıyla ASRIN GRUBU’nun etki gücünü en üst seviyeye çıkarmayı hedefler. İnsan için emin adımlarla ;kıymet biliriz,sorumlu davranırız,tutkuyla sahipleniriz,birlikte başarırız. Toplum için emin adımlarla; Bilgi ve teknoloji ancak değerler sayesinde bilgeliğe dönüşebilir bireylerin ve şirketlerin daha cok yapabilecegi şeyler var. Toplumsal güven artarsa milli gelir de artacaktır…